Święto zakochanych, bez ukochanych?

Kolejny rok i kolejne święto zakochanych. Świetnie! Szkoda tylko, że nasze drugie połówki są gdzieś daleko. Ale nie ma tego dobrego co by na dobre nie wyszło, będą musieli nadrobić! Jeśli i wy jesteście w gdzieś w rozjazdach, jeśli nie możecie spędzić tego dnia z bliską osobą, bądź jeśli po prostu zapomnieliście, że jest taki dzień, a zdarzają się i tacy, podsuwamy kilka pomysłów jak sprawić drugiej osobie radość i wyjść z twarzą – to dla zapominalskich.

Jeśli nie ma cię na miejscu zawsze możesz zamówić kwiaty w poczcie kwiatowej, przy okazji jeśli zamówisz je do pracy wybranki, albo wybranka… możesz przysporzyć jej/jemu trochę wstydu, bądź co dla niektórych dumy. Dla mnie to wstyd, szczególnie, że zmieniłam ostatnio biuro i nie bardzo wiem jaki poziom humoru mają moi sąsiedzi.

Możesz też spróbować czegoś innego, np. zamówić SnapBooka. Czym jest SnapBook? Kilka wybranych przez ciebie zdjęć, wywołanych i dostarczonych w wybranej przez ciebie formie np. książki z perforacją pozwalającą na ich wyrywanie. Myślisz sobie, że już za późno na zamawianie takiego prezentu, bo dziś przecież Walentynki? Nie wiesz jak to zrobić? Niezbyt moralne to co teraz napiszę, ale zawsze możesz zrzucić winę na kogoś innego np. na przysłowiową pocztę, która gdzieś w stercie listów zagubiła przesyłkę. Oczywiście  żartuję, nie można posuwać się do takiej ściemy. Wystarczy, że zamówisz Moony Lab (dawny SnapBook) dziś, na ich stronie internetowej bądź w aplikacji mobilnej, wykonają go w około 3 dni,  a później dzięki przesyłce priorytetowej za max. 2 dni będzie na wskazanym miejscu Może akurat zbiegnie się to z twoim przyjazdem? Warto spróbować. Ja dostałam taki prezent już dwa razy i sama obdarowałam nim kilka osób. Na każdej osobie i na mnie zrobiło to ogromne wrażenie. Niby kilka wywołanych zdjęć, ale mina tej drugiej osoby – zdecydowanie warto! Efekt wow gwarantowany.

20170213_205450-1

Po powrocie możesz zaprosić ją/jego na romantyczną kolację. Polecamy Bombaj Masala. Ja byłam tam na jednej z moich randek. Bardzo przyjemne i klimatyczne miejsce. Nie wiem czy to tylko dla mnie, ale w jedzeniu rękoma, bo tak jem gorący naan (indyjski chleb wypiekany w piecu tandoor) np. z palak paneer, jest jakaś nutka romantyzmu. Jeśli nie przepadacie za hinduskim jedzeniem polecam kuchnię polską trochę w innym wydaniu, czyli Inny Wymiar, podpłomyki też można tam jeść prosto z ręki.  A jeśli nie do końca wiesz co lubi Twoja druga połówka do polecam Secado – każdy na pewno znajdzie coś dla siebie, burgerem co prawda już się nie nakarmicie, ale makaron. Czemu nie!

Kolejną opcją są Escape roomy. Na miejsce w godzinach popołudniowych, w dobrych pokojach, trzeba trochę zapolować, powiedzmy z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem, dlatego sprawdzą się idealnie. Niby godzina w pomieszczeniu z którego musicie się wydostać rozwiązując równego rodzaju zagadki czy szyfry, a potrafi rozbawić i wprowadzić w świetny nastrój na dalszą cześć wieczoru/nocy. Polecamy Szpiega u prezydenta na Wilczej 33/45 lub  pokój Zmieniając rzeczywistość na Wilczej 25.

Jeśli zależy Wam na głębszych przeżyciach polecam Niewidzialną wystawę. Możecie tam odkryć zupełnie nowe uczucia, otworzyć się na zupełnie inny świat, skupić się na patrzeniu zmysłami, sercem. Po wizycie w tym miejscu na pewno nie zabraknie wam tematów do rozmów.

Jeśli żadna z propozycji nie przypadła ci do gustu, nie martw się, ktoś mi kiedyś powiedział, że nie ważne gdzie – ważne z kim. Zgadzam się w tym całkowicie! Nie ważne czy spędzisz Walentynki z chłopakiem, dziewczyną, przyjacielem, przyjaciółką, kotem, psem czy sam/sama przed przysłowiowym telewizorem. Ważne aby spędzić ten czas tak jak się chce, tak aby było nam dobrze, tak żebyśmy byli szczęśliwi. Ja kupię sobie butelkę wina, dużą paczkę chipsów, a co! Usiądę przed laptopem odpalę jakiś film i pójdę wcześniej spać, żeby w środę obudzić się wypoczęta i zacząć nowy dzień. A to co będzie działo się w weekend to już moja tajemnica…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s